CİSED 2. Uluslararası Cinsel Sağlık Kongresi (2016)

13. Hepatoloji Sempozyumu


13. Hepatoloji Sempozyumu, 17 Ocak 2015 tarihinde Ankara'da düzenlenecektir.

Sempozyum davet metni aşağıdaki gibidir.

Sevgili Meslektaşlarımız, 

Türkiye Hepatoloji Vakfının artık geleneksel hale gelen Hepatoloji Sempozyumunu, tekrar düzenlemenin heyecanı içindeyiz. Bu sene 13’ üncüsünü düzenleyeceğimiz toplantının her zamanki gibi geniş katılımlı ve bilimsel içeriği zengin olarak gerçekleşmesi için gerekli özen ve çaba mutlaka gösterilecektir.

13. Hepatoloji Sempozyumu programını gecen sene oldugu gibi Monotematik Konferans tarzında düzenlemeye karar verdik. Monotematiğin konusu karaciğer kanseri olacak ve bu sayede karaciğer kanserinin bütün yönleri ile ele alınması mümkün olacak. 13. Hepatoloji Sempozyumunun karaciğer kanseri ile yakından veya uzaktan ilgili hekim kitlesi için çok faydalı olacağını, ülkemizde giderek artan sayıda yapılan ve ciddi bir organizasyonu, multidisipliner bir yaklaşımı gerektiren bu konunun bütün yönleri ile etraflıca tartışılması ve irdelenmesi mümkün olacaktır.

Bu seneki toplantının özelliklerinden dolayı, toplantımızın Dahiliye Uzmanlarına, Gastroenteroloji, Tibbi Onkoloji, ve  Genel Cerrahi Bilim Dallari Asistan ve Uzmanlarına ve sonuçta Hepatoloji Bilimine gönül veren tüm yaşça ve kalben gençlere yararlı olacağını inanmaktayız.

Bu duygularla 13.Ulusal Hepatoloji Sempozyumuna sizleri davet etmekten onur ve kıvanç duyuyoruz.

Saygılarımızla,

Sempozyum Düzenleme Kurulu

http://www.hepatolojisempozyumu2015.org/


Eğitim & Kongreler | 2001 | 16 Aralık 2014
Yorumlar